آموزش سازمانی

با آموزش آنلاین سازمان خود را ارتقا دهید

برای ارتقا سطح کیفیت و بهره‌وری سازمان نیاز به نیروی کار حرفه‌ای دارید، بهترین راه برای افزایش سطح کیفیت سازمان ارتقا مهارت‌های کارکنان است

نیازسنجی آموزشی

متخصصین ما در صورت نیاز برای مشاوره و نیازسنجی وارد تعامل با سازمان شما خواهند شد و با طراحی پرسشنامه‌های اختصاصی نیازهای آموزشی سازمان شما را بررسی و تحلیل می‌کنند. پس از ارزیابی سازمان و تهیه گزارش، دوره‌های آموزشی مورد نیاز سازمان شما گرداوری و درصورت درخواست آنها را با استفاده از آخرین متدهای تولید محتوا طراحی و تولید می‌کنند.

تولید محتوا اختصاصی

آموزال با استفاده از تکنولوژی های روز در صنعت آموزش، دوره های اختصاصی برای سازمان شما تولید می‌کند، و با بهره گیری از تجربه خود در برگزاری دوره‌های آنلاین با استفاده از تکنیک‌های مناسب، محتوا را در اختیار فراگیران قرار می‌دهد.

آزمون و ارزیابی آموزشی

ما در کنار محتوا با طراحی تمرین و آزمون به تثبیت فرآیند یادگیری کمک می‌کنیم و در پایان دوره کارنامه اختصاصی برای تمامی فراگیران صادر می‌کنیم و در نهایت به مهارت‌جویانی که با موفقیت دوره‌های خود را پشت سر گذاشته باشند از طرف آموزال گواهینامه معتبر اعطا می‌گردد.

پشتیبانی ۲۴/۷

ما در مسیر یادگیری همراه سازمان شما هستیم، متخصصین ما در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی سوالات کارکنان شما هستند. فراگیران سازمان به صورت آنلاین و آفلاین امکان ارسال سوالات خود را دارند. مدرسین و آموزیاران ما به صورت فرد به فرد به فرد به سوالات دانشپذیران پاسخ خواهند داد.

برندهایی که از خدمات آموزشی ما استفاده می‌کنند

با ما در ارتباط باشید.

ما هر روز هفته از ساعت ۹ تا ۱۸ پاسخگوی شما عزیزان هستیم. پیام شما خارج از این زمان، ضبط می‌شود و در اولین فرصت، با شما تماس خواهیم گرفت.

برای سهولت در ارتباط می‌توانید با تکمیل فرم زیر با ما در ارتباط باشید.

تهران، چهارراه ولیعصر، خیابان بزرگمهر

تلفن: ۲۲۶۳۰۶۲۰ -۰۲۱

ایمیل: info@amoozal.com