درباره آموزال

از کجا آمده‌ایم

هر ساله تعداد زیادی از دانشجویان مستعد از دانشگاه‌ها فارغ التحصیل می‌شوند ولی به دلیل دانش آکادمیک که معمولا با نیاز بازار کار متفاوت است موفق به اشتغال سریع یا گرفتن پروژه‌های کاری نمی‌شوند. ما نیز همچون همه دانشجویان پس از پایان تحصیل با چنین مشکلی روبرو بودیم. عدم اطمینان بازار کار به تخصص‌های فارغ التحصیلان و هزینه بالای یافتن و به کارگیری نیروی مناسب این چرخه را دشوار تر می‌کند. نیاز صنعت و بازار کار به تخصص‌هایی که بسیاری از دانشجویان به علت‌های مختلف نمی‌توانند آن‌ها را کسب کنند اشتغال را برای کارجویان و یافتن نیروی کار مناسب را برای صاحبان کسب و کار دشوار کرده است. ما با هدف قراردادن فاصله میان آموزش آکادمیک و بازار کار در تلاشیم تا با همکاری برترین مدرسین دوره‌های کاربردی ارائه کنیم.

آمدنمان بهر چه بود؟

ما با هدف افزایش کیفیت آموزش و تحقق عدالت آموزشی وارد حوزه آموزش مجازی شدیم، تمام تلاش ما ارائه محتوای باکیفیت و کاربردی برای دانشپذیران و کارجویان شاخه هنر، طراحی، فنی مهندسی است تا هرچه بیشتر مهارت‌های کارجویان و نیاز‌های بازار کار تطابق بیشتری داشته باشند و نیرو‌های مستعد به بهترین شکل ممکن در مناسب ترین پست متناسب با توانایی‌هایشان به کار گرفته شوند. امیدواریم که با حمایت و بازخورد‌های شما هر چه بهتر در این مسیر گام برداریم.

پشت صحنه آموزال

تیم ما تشکیل شده از افرادی پرانرژی، خلاق، با استعداد و جوان (تعریف از خود نباشه!) که اینجا به معرفی بچه‌ها و شرح مختصری از نقشی که در آموزال دارند می‌پردازیم.

Behnam Eslami

CEO

Alireza Eskandari

Product Manager

Samaneh Khodaei

Social Media Manager

Sajad Zamani

Head of Architecture Department

Hedieh Khademi

Sales Expert

Mostafa Kamali

CTO

Morvarid Rayat

Business Developer

Erfan Eslami

Product Expert