آموزش جنسیت سازی

اشتراک در فضای مجازی

زمان تکمیل دوره:

پایان زمستان ۹۸

زمان شروع دوره:

ثبت‌ نام تا پایان دی ماه

توضیحات دوره

درباره دوره

دوره های آموزش طراحی لباس برای افرادی که علاقه زیادی به لباس و استایل و فشن دارند جذاب می‌باشد. اگر در پی راه اندازی کسب و کار کوچک خود در حوزه طراحی لباس هستید و یا قصد طراحی لباس شخصی برای خود را دارید مجموعه دوره طراحی لباس شما را در این مسیر پیش خواهد برد. مخاطبین این دوره فعالین حوزه مد و پوشاک که در پی راه اندازی برند به صورت Ready to wear و یا Couture هستند نیز می باشند. علاقه به طراحی و تصویر سازی اولین گام برای شروع فعالیت در این حوزه می باشد و با لذت طراحی و ارائه لباس ها به صورت تصویری و بازی با رنگ ها همراه خواهد شد. در این دوره به چگونگی رنگ گذاری لباس با استفاده از تکنیک های مداد رنگی و بوجود آوردن بافت ها و جنسیت های محتلف پارچه می پردازیم.

مسیر یادگیری

شما در این دوره 45 تمرین و پروژه عملی همراه با رسم آناتومی و پرتره برای تمام جنسیت های لباس را انجام خواهید داد. روند رفع اشکال و پرسش و پاسخ با مدرس دوره به صورت آنلاین خواهد بود. در نهایت پس از ارسال پروژه های نهایی برای هر 3 دوره دپارتمان طراحی لباس می‌توانید برای دریافت گواهینامه دانشگاه امیرکبیر اقدام نمایید.

از بهترین ها یاد بگیر

سحر خانزاده

مدرس دوره

کارشناس طراحی لباس از دانشگاه علم و فرهنگ با بیش از 5 سال سابقه تدریس در حوزه طراحی لباس با موضوعات طراحی آناتومی، طراحی پرتره(چهره) جنسیت سازی و خلاقیت. طراح 3 برند مطرح صنعت مد و پوشاک.

سرفصل های دوره
1
مقدمه
2
ساتن 1
3
ساتن 2
4
چرم
5
چرم 2
6
مخمل
7
جین
8
جین 2
9
پارچه طرح دار 1
10
پارچه طرح دار 2
11
تور
12
لمه
13
خز
14
دانتل
15
دانتل 2
16
گیپور
17
حریر
18
هولوگرام- بخش 1
19
هولوگرام- بخش 2
20
هولوگرام- بخش 3

همین حالا شروع کن

با گواهینامه دانشگاه صنعتی امیرکبیر (با شرط قبولی در 3 دوره آناتومی، پرتره، جنسیت سازی)

495000 تومان
گواهینامه معتبر دانشگاه صنعتی امیرکبیر تمرین و پروژه تضمین کیفیت ارزیابی و آزمون پشتیبانی و رفع اشکال فرصت کارآموزی
tick
انتخاب دوره