منوی آموزال

درباره ما

از کجا آمده‌ایم

هر ساله تعداد زیادی از دانشجویان مستعد از دانشگاه‌ها فارغ التحصیل می‌شوند ولی به دلیل دانش آکادمیک که معمولا با نیاز بازار کار متفاوت است موفق به اشتغال سریع یا گرفتن پروژه‌های کاری نمی‌شوند. ما نیز همچون همه دانشجویان پس از پایان تحصیل با چنین مشکلی روبرو بودیم. عدم اطمینان بازار کار به تخصص‌های فارغ التحصیلان و هزینه بالای یافتن و به کارگیری نیروی مناسب این چرخه را دشوار تر می‌کند. نیاز صنعت و بازار کار به تخصص‌هایی که بسیاری از دانشجویان به علت‌های مختلف نمی‌توانند آن‌ها را کسب کنند اشتغال را برای کارجویان و یافتن نیروی کار مناسب را برای صاحبان کسب و کار دشوار کرده است. ما با هدف قراردادن فاصله میان آموزش آکادمیک و بازار کار در تلاشیم تا با همکاری برترین مدرسین دوره‌های کاربردی ارائه کنیم.

از کجا آمده‌ایم

آمدنمان بهر چه بود؟

ما با هدف افزایش کیفیت آموزش و تحقق عدالت آموزشی وارد حوزه آموزش مجازی شدیم، تمام تلاش ما ارائه محتوای باکیفیت و کاربردی برای دانشپذیران و کارجویان شاخه هنر، طراحی، فنی مهندسی است تا هرچه بیشتر مهارت‌های کارجویان و نیاز‌های بازار کار تطابق بیشتری داشته باشند و نیرو‌های مستعد به بهترین شکل ممکن در مناسب ترین پست متناسب با توانایی‌هایشان به کار گرفته شوند. امیدواریم که با حمایت و بازخورد‌های شما هر چه بهتر در این مسیر گام برداریم.

به کجا می‌رویم آخر؟

ما فکر می‌کنیم امروز بیش از هر زمان دیگری نیاز به آموزش و تربیت نیروی کارآزموده وجود داره، تلاش ما ایجاد فرصت برابر برای یادگیری در هر جای دنیاست! شاید تصور ما از آینده خوشبینانه باشه ولی ما معتقدیم که هیچ چیز غیر ممکن نیست و ما با تمام توان و انرژی به سمت این هدف گام برمی‌داریم.

پشت صحنه آموزال

تیم ما تشکیل شده از افرادی پرانرژی، خلاق، با استعداد و جوان(تعریف از خود نباشه!) که اینجا به معرفی بچه‌ها و شرح مختصری از نقشی که در آموزال دارند می‌پردازیم.

بهنام حجت الاسلامیبهنام حجت الاسلامی

بهنام حجت الاسلامی

مدیرعامل
سینا انجم شعاعسینا انجم شعاع

سینا انجم شعاع

مشاور مارکتینگ‌
علیرضا اسکندریعلیرضا اسکندری

علیرضا اسکندری

تولید محصول
حامد پرتوی(اسیو)حامد پرتوی(اسیو)

حامد پرتوی(اسیو)

مارکتینگ
مصطفی کمالیمصطفی کمالی

مصطفی کمالی

برنامه نویس
پریسا ماشین چیپریسا ماشین چی

پریسا ماشین چی

برنامه نویس
سیاوش بیگیسیاوش بیگی

سیاوش بیگی

فیلم‌بردار
بهاره پارسابهاره پارسا

بهاره پارسا

ارتباط با مشتریان
مریم فرزندیمریم فرزندی

مریم فرزندی

شبکه‌های اجتماعی
یکتا کلانتریکتا کلانتر

یکتا کلانتر

گرافیست
هیوا شریفی هیوا شریفی

هیوا شریفی

طراح UX/UI